Рятуємо басейни разом з обладнанням Evoqua: як пережити кризу

Рятуємо басейни разом з обладнанням Evoqua

Чи працює ваш басейн максимально ефективно, щоб мінімізувати вплив зростання цін енергоносіїв на бізнес?

Енергетична криза посилює тиск на діяльність басейнів, багато з яких намагаються втримати свої двері відчиненими або вже змушені були їх закрити. В умовах стрімкого зростання цін на енергоносії життєво важливо, щоб басейни працювали якомога ефективніше, сприяючи пом’якшенню наслідків цієї кризи. Компанія Evoqua Water Technologies розповідає про дезінфекцію та про те, як власники басейнів можуть зменшити споживання енергії та контролювати витрати.

Ми знаємо, з якими труднощами стикаються і стикалися басейни в усьому світі протягом останніх кількох років. Пандемія Covid-19, дефіцит хлору, а тепер ще й світова енергетична криза, через яку оператори басейнів отримують рахунки на 200 відсотків вищі, ніж у 2019 році. Реальність така, що деякі басейни просто не можуть дозволити собі працювати.

Опалення є одним з найбільш енергоємних елементів плавального басейну, його можна зменшити лише настільки, наскільки це необхідно для забезпечення комфортних умов для відвідувачів. Отже, оператори повинні звернути свою увагу на систему підготовки води в басейні. Немає кращого часу, щоб провести аудит технічного приміщення вашого басейну, перевірити, чи функціонує воно з оптимальною ефективністю, і оцінити, чи буде економічно вигідною модернізація застарілого або неефективного обладнання.

Однією з перших сфер, на яку слід звернути увагу, є фільтрація. Традиційно в бассейнах використовували піщані фільтри середньої продуктивності з глибоким шаром завантаження. Але інноваційні регенеративні фільтри забезпечують значну економію води, хімікатів та енергії. Регенеративна фільтрація (RMF), яку забезпечує Evoqua Defender RMF, є альтернативою традиційній піщаній або діатомитовій фільтрації і може досягти більш високої ефективності при фільтрації частинок розміром 1 мікрон, забезпечуючи чудові умови для купання. Для операторів фільтр Defender також вирізняється своєю експлуатаційною ефективністю та значною економією, яку він забезпечує, наприклад, до 90% води, 50% енергії та 30% хімікатів. Потенційна економія залежить від конкретного об’єкта і навантаження на басейн та інших факторів навколишнього середовища.

Інший напрямок – ультрафіолетова (УФ) технологія, одна з найбільш надійних форм дезінфекції. Ультрафіолетове світло інактивує мікроорганізми, такі як стійкі до хлору криптоспоридії та інші патогенні мікроорганізми, без використання хімічних речовин. Ультрафіолет середнього тиску також руйнує неприємні та шкідливі продукти дезінфекції, такі як хлораміни. Wafer UV від Evoqua пропонує широкий асортимент систем середнього тиску, які підходять для різних потоків і різних сфер застосування. Її енергоефективні електронні регулятори потужності допомагають мінімізувати споживання енергії, надаючи операторам більший контроль над продуктивністю.

По-третє, зробіть свою хімічну дезінфекцію незалежною від постачальників реагентів, логістики та економічних форс-мажорів і криз. Система виробництва гіпохлориту на місці OSEC – перевірена та безпечна альтернатива хлору, комерційним дезінфікантам і хлорним таблеткам, що забезпечує ефективну і надійну дезінфекцію без необхідності транспортування хлорного газу, сипучих гіпохлоритів або кислотного очищення. OSEC – компактна система, яка виробляє розчин гіпохлориту натрію шляхом електролізу розсолу, споживаючи лише воду, сіль та електроенергію. Робота системи повністю автоматична, що робить ії ідеальним рішенням для автоматизації об’єктів.

На останок приділіть час аналізу та контролю процесу, що є основою будь-якої системи дезінфекції. Забезпечивши правильне комплексне системне рішення, басейн не тільки досягне кращої якості води і впевненості в дотриманні стандартів безпеки, але й отримає ряд переваг в економії коштів. Аналізатор Evoqua DEPOLOX дає операторам більший контроль над всією системою дезінфекції, вимірюючи не тільки вільний хлор і рН, але також окислювально-відновну здатність, загальний хлор і TDS. Підключивши аналізатор DEPOLOX до УФ-системи Wafer, регенеративних фільтрів Defender та системи хімічної дезинфекції, можна досягти подальшої економії енергії, контролюючи рівень потужності обладнання в залежності від якості води. Це може підвищити ефективність процесу, мінімізувати передозування хімікатів і споживання енергії.

Ми готові підтримати власників басейнів на кожному кроці їхнього шляху до оптимізації витрат і забезпечення безперебійної роботи. Для отримання додаткової інформації про те, як можна зменшити енергоспоживання вашої системи дезінфекції, зв’яжіться з нами вже сьогодні.