Про нас

Компанія ТОВ “АКВААНАЛІТИК” м. Харків – уповноважений імпортер і дистриб’ютор Evoqua (США) в Україні. Наше основне завдання – впровадження сучасних, безпечних, економічних і ефективних технологій очищення води для задоволення потреб населення і промислових підприємств.

Ми готові поділитися своїм досвідом, знаннями та навчити ваших інженерів. Наша команда фахівців допоможе вам обрати технологію очищення води, яка буде актуальна як зараз, так і в найближчі десятиліття.

Компанія Evoqua Water Technologies, розташована в США, глобально об’єднала всі найпрогресивніші досягнення в галузі водоочищення. Немає такої відомої технології очищення води, яку Evoqua не могла б запропонувати з найвищою якістю, використовуючи власні розробки та патенти.

Наша мета – надати нашим клієнтам найвищу якість обслуговування та високотехнологічне обладнання

Водний підрозділ “АКВААНАЛІТИК” пропонує найсучасніші технології очищення води для споживачів із різних галузей промисловості. Зв’яжіться з нами, наші інженери підберуть для вас відповідне обладнання та запропонують найкращу ціну. У нас ви знайдете всі рішення 21 століття для будь-яких застосувань.

Повітряний підрозділ “АКВААНАЛІТИК” запропонує вам сучасні технології знезараження повітря у лікарнях та безперервного контролю аерозольних частинок та параметрів мікроклімату у чистих приміщеннях. Наші інженери нададуть вам підтримку та вирішать ваші методологічні завдання.

250

Ексклюзивних клієнтів

140

Успішних проектів

21

Навчений фахівець

95%

Постійних клієнтів

ТОВ «АКВААНАЛІТИК» м. Харків

  • Інженерний експерт з багаторічним стажем у розробці та монтажі комплексних систем моніторингу чистих приміщень та параметрів мікроклімату з використанням лічильників часток MET ONE від Beckman Coulter (США).
  • Десятки завершених відповідальних проектів у різних регіонах!
  • Ексклюзивний представник Altapure (США) – високоефективні мобільні установки аерозольної дезінфекції повітря та поверхонь у чистих приміщеннях та інших зонах.
  • Дистриб’ютор EVOQUA (США) – сучасні комплексні рішення в очищенні та дезінфекції води для виробництва та лабораторій. Системи дезінфекції води та стоків УФ, озоном, хлорними сполуками, генератори гіпохлориту натрію та діоксиду хлору.
  • Ексклюзивний представник Pharmagraph (Великобританія) — розумні програмні рішення контролю управління вашими вимірювальними системами.
  • Дистриб’ютор Beckman Coulter (США) – аналізатори TOC від Anatel, лічильники часток у рідині HIAC, центрифуги Beckman Coulter.
  • Ексклюзивний представник RHEO Engineering (США) — транспортування та завантаження сипких субстанцій, найкраще рішення від провідного виробника механізмів.
  • Ексклюзивний представник YDG (Швейцарія) – інтерактивна система блокування дверей.
  • Відповідність усім стандартам GMP, власна валідація.
Дізнатись детальніше про

Наші бренди

altapure бренд
бренд evoqua
ionpure бренд
wallace tierman
pacific ozone
atg uv systems
vortisand logo
vaf logo
neptune benson
mar cor
YDG
pharmagraph
Beckman Coulter Life Sciences

Із задоволенням від якості

Наші співробітники завжди готові допомогти замовникам у виборі обладнання для виконання конкретного методичного завдання або надати необхідну сервісну підтримку в процесі експлуатації. Для грамотного виконання цих завдань наші співробітники щорічно проходять навчання та перевірку кваліфікації на заводах компаній-виробників. Наші сервісні інженери також проходять додаткове навчання для покращення валідації приладів.

Аквааналітик головна

Зробіть нам запит

Ви можете покластися на 10-річний досвід наших інженерів у прагненні надати найкращі рішення для вашого бізнесу!