Комплексна дезінфекція води в басейні та інших водних об’єктах від Evoqua

Комплексна дезінфекція води в басейні та інших водних об'єктах від Evoqua

Догляд за басейном для підтримки високої якості води в комерційних та спортивних бассейнах.

Належна система дезінфекції басейнів є однією з найважливіших складових захисту водних об’єктів. Належним чином продезінфікований басейн – басейн, в якому водорості та інші організми знаходяться під контролем, а ймовірність передачі інфекції зведена до мінімуму. На процес дезінфекції басейнів і спа-центрів впливає безліч факторів. До них відносяться рН-баланс води, температура, засмічення з навколишнього середовища і забруднення, спричинені відвідувачами. Існує баланс між рівнем забруднень у воді та кількістю дезінфекції, яку слід застосовувати. Чим більше забруднення у воді, тим більше дезінфікуючих засобів вам знадобиться.

Типовий процес дезінфекції басейну, спа-центру або водного об’єкта

Найпоширенішими хімічними речовинами, що використовуються для дезінфекції басейнів, є бром і хлор. Ці хімічні речовини вступають у реакцію з активними мікроорганізмами і вбивають їх, а також окислюють інші забруднювачі у воді. Окислення необхідне для підтримання санітарних умов для плавання, щоб зменшити кількість патогенних мікроорганізмів, які потрапляють у воду з навколишнього середовища.

УФ-технологія може бути використана як доповнення до використання хлору для дезінфекції кількома способами:

  • Інактивувати стійкі до хлору патогени, такі як криптоспоридії, і зменшити ризик зараження людей, що купаються.
  • Знищити побічні продукти дезінфекції хлором (хлораміни), які є шкідливими для людей. Хлораміни – сполуки, відповідальні за неприємний запах у басейні.

Ультрафіолетова дезінфекція покращує якість повітря в чаші басейну, дозволяє зменшити використання хімічних засобів і усуває необхідність шокової обробки. Як наслідок, зменшується корозія поверхонь і обладнання басейну, а також знижується загроза простою басейну.

Які рішення пропонує Evoqua для дезінфекції вашого басейну?

Evoqua представляє найкращі технології для водних видів спорту, професійних басейнів та розважальних водних об’єктів. Завдяки рішенням від провідних світових брендів, таких як ATG UV, Wallace & Tiernan та Neptune-Benson, наш асортимент продуктів для фільтрації та дезінфекції води розроблений для досягнення або перевищення поставлених цілей щодо якості, зменшення впливу на навколишнє середовище, досягнення поставлених завдань щодо стабільного розвитку – і, що найважливіше, забезпечення безпечного та приємного середовища для всіх.

Системи ультрафіолетового знезараження

Ультрафіолетова дезінфекція – екологічно чисте рішення для боротьби зі шкідливими мікроорганізмами, яке зазвичай використовується в комерційних, промислових і муніципальних системах водопостачання. У розважальних водних об’єктах ультрафіолетові системи використовуються для дезінфекції та зменшення вмісту хлораміну. УФ-світло інактивує мікроорганізми, такі як стійкі до хлору криптоспоридії та інші патогенні мікроорганізми без використання хімічних речовин. Ультрафіолет також розщеплює неприємні та шкідливі побічні продукти дезінфекції, такі як хлораміни, що утворюються при додаванні хлору до води. Evoqua пропонує широкий асортимент УФ-систем низького та середнього тиску як для комерційних, так і для приватних об’єктів.

Системи виробництва гіпохлориту

Evoqua пропонує системи виробництва гіпохлориту на місці, які виробляють розбавлений розчин гіпохлориту натрію за допомогою солі, води, електроенергії та електрохімічного процесу.  Виробництво гіпохлориту на об’єкті усуває проблеми безпеки і витрати, пов’язані з транспортуванням, зберіганням і обробкою сипучих хімікатів, які зазвичай використовуються в басейнах.  Дезінфікуючий розчин з меншою концентрацією також полегшує підтримання належного балансу в басейні завдяки зменшенню необхідності коригування рН при дозуванні.

Аналізатори/контролери

Хімічні контролери вимірюють і підтримують баланс ключових параметрів, включаючи вільний хлор, загальний хлор, ОВП, рН і провідність. Ми пропонуємо широкий вибір контролерів, які вимірюють і передають дані, щоб забезпечити захист вашої водогосподарської системи від вірусів та бактерій.