Загальні поширені запитання щодо перлітових самопромивних фільтрів для басейнів Defender Evoqua

Регенеративні фільтри Defender від Evoqua забезпечують чудову якість води, а також значну економію експлуатаційних витрат.

Як вартість фільтрів з регенеративним завантаженням Defender порівнюється з піщаними фільтрами?

Початкові капітальні витрати на фільтр Defender вищі, ніж на піщану систему, але вони швидко компенсуються за рахунок економії експлуатаційних витрат – часто менш ніж за рік. Менша за розміром система Defender економить на будівельних витратах, витратах на воду та стічні води, витратах на енергію для підігріву води, хімічні реагенти, а також на енергоспоживанні.

Який тип фільтруючого матеріалу використовується в регенеративних фільтрах Defender?

Регенеративні фільтри Defender працюють з перлітом або діатомовою землею (DE). Evoqua надає перевагу використанню перліту, оскільки він краще видаляє частинки бруду, має нижчу вартість, нижчий рівень каламутності та простіший у використанні та утилізації.

Чи існує обмеження на розмір басейну для використання фільтрів Defender?

Ні, немає обмежень за розміром басейну. Фільтри Defender можна встановлювати в басейнах і спа-салонах з пропускною здатністю від 11 до 568 м3/год (з одним фільтром). Для забезпечення більшої швидкості потоку можна встановити декілька фільтрів у тандемі.

Скільки часу триває цикл “регенерації середовища”?

Фільтри Defender запрограмовані на щоденний автоматичний цикл регенерації, який займає не більше 10 хвилин. Це включає в себе етап “бампінгу” та перемішування фільтруючого матеріалу.

Що таке “бампінг” і скільки він триває?

“Бампінг” – механічний рух трубчастого штоку, який змушує воду потрапляти в трубки, витісняючи середовище з поверхні трубок, переводячи його в стан суспензії. Це досягається механічним рухом перегородки вгору і вниз у воді в корпусі фільтра. Цей рух витісняє носій і частинки бруду з перегородки в суспензію. Це дозволяє фільтруючим елементам отримати свіже покриття з перліту, як тільки він знову прикріплюється до трубчастих елементів. Фільтри Defender запрограмовані на щоденну промивку, яка займає не більше 10 хвилин.

Чи є система фільтрів Defender повністю автоматичною?

Кожна система Defender спроектована як повністю автоматична, але може працювати в напівавтоматичному режимі, який вимагає натискання кнопки для запуску циклу автоматичної фільтрації та очищення.

Що відбувається з периферійними системами (тепло, хімікати, ультрафіолет), коли система Defender вимикається при бампінгу?

Програматор системи Defender містить допоміжні контакти для керування всіма периферійними пристроями.

Як часто потрібно міняти фільтруючий матеріал?

Повний цикл фільтрації з одним і тим же завантаженням перліту зазвичай триває в середньому 4 тижні, залежно від навантаження на басейн. У деяких басейнах міжсезоння може тривати місяцями.

Скільки часу потрібно для заміни носія?

Видалення використаного носія та перезарядка новим в одній системі Defender займає від 15 до 25 хвилин.