Відео: Усі найкращі технології очищення води в одній компанії

Wallace&Tiernan

СИСТЕМИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ УФ, O3, CL2 Evoqua | АНАЛІЗАТОРИ ТА КОНТРОЛЕРИ Wallace&Tiernan | DEFENDER ПЕРЛІТОВИЙ ФІЛЬТР Evoqua | ГЕНЕРАТОРИ ОЗОНУ PACIFIC OZONE Evoqua | СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОХЛОРУВАННЯ OSEC Evoqua

СИСТЕМИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ УФ, O3, CL2 Evoqua

Усі технології дезінфекції для басейнів, муніципалітету та промисловості.
Автоматичні УФ-системи, генератори озону, діоксиду хлору та гіпохлориту
натрію необхідної продуктивності оснащені панелями управління та
контролю. Понад 20 років надійної роботи обладнення забезпечується
використанням високоякісних матеріалів та патентованих розробок.

АНАЛІЗАТОРИ ТА КОНТРОЛЕРИ Wallace&Tiernan

Системи аналізу/керування якістю води забезпечать 6 real-time вимірювань. Загальний та вільний хлор, озон, pH, температура, значення ОВП та провідність. Широкий РК-дисплей, Wi-Fi керування, світлозвукова індикація помилок. Швидке реагування, управління реле запірної арматури за технології on-line. Контроль аварійних концентрацій хлорних сполук у повітрі приміщень.

DEFENDER ПЕРЛІТОВИЙ ФІЛЬТР Evoqua

Унікальна система Defender дозволяє отримувати кристально чисту воду при розмірі фільтрації частинок до 1 мкм на відміну від традиційних дрібнопісочних технологій.
Висока економічність, надійність та простота обслуговування, а також компактні розміри фільтрів Defender Evoqua привернули увагу тисячів клієнтів у водній індустрії у всьому світі. Широке застосування в спортивних та водних розважальних об’єктах обумовлено дешевизною використання перліту з автоматичним промиванням при меншій витраті води в 10 разів.

ГЕНЕРАТОРИ ОЗОНУ PACIFIC OZONE Evoqua

Pacific Ozone використовує патентовану технологію плаваючої пластини (FPT)™ Floating Plate Technology, що забезпечує надійне та ефективне утворення озону в економічній системі з повітряним охолодженням. Безпека, повна автоматизація та контроль від 18 г/год до 1120 г/год при використанні тільки повітря, води та електрики. Універсальна конструкція дозволяє застосовувати різні режими роботи у десятках промислових рішень у світі.

СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОХЛОРУВАННЯ OSEC Evoqua

Надійне виробництво гіпохлориту натрію при використанні тільки солі, води та електричного струму. Безпечна для здоров’я людини, автоматична дезінфекція
питної води, басейнів та аквапарків широко застосовується
тисячами клієнтів. Сувора відповідність світовим стандартам безпеки та
якості дає гарантію використання численних промислових технологій муніципальними та індустріальними службами.