FAQ: Системи деіонізованої води для лабораторій

Системи Evoqua для виготовлення води високої чистоти 2

Поширені запитання про системи деіонізації та їх використання в лабораторних умовах.

У зв’язку з необхідністю постачання води високої чистоти з ефективною і стабільною продуктивністю, лабораторії можуть отримати величезну вигоду від високопродуктивних і цифрових рішень для деіонізації.

Для чого потрібна деіонізація води в лабораторних умовах? 

Незалежно від того, чи працюєте ви в академічній або промисловій лабораторії, доступ до надійного джерела високоякісної, безхімічної та деіонізованої води має вирішальне значення. Незалежно від того, чи працюєте у медичному секторі або на виробництві, безпечна та ефективна вода вимагає оптимізованої системи очищення, пристосованої до об’єкта і завдань. 

Як відомо, деіонізована вода – це чистіша форма води, з якої видалено багато звичайних іонів. Зазвичай, у муніципальному водопостачанні це такі елементи, як кальцій, магній і натрій. Ступінь необхідного очищення залежить від вихідної води.

Який спосіб деіонізації є найбільш раціональним? 

Одним з найбільш надійних і стійких методів є зворотний осмос (RO).  Видаляючи до 99,9% забруднень, зворотний осмос є безхімічним, безпечним способом отримання води високої чистоти – ідеальним для лабораторного використання. З правильною технологією, такою як система Protegra CS® Pro RO EDI від Evoqua, використання енергії стає більш ефективним, підтримуючи ініціативи організації в галузі сталого розвитку та допомагаючи керувати витратами на електроенергію.

Чому централізовані системи деіонізації кращі? 

На великих об’єктах або на об’єктах з декількома лабораторіями централізована система може істотно знизити експлуатаційні витрати. Наприклад, одна система Protegra CS Pro RO EDI може задовольнити потреби в деіонізованій воді багаторівневої лабораторії з декількома об’єктами, і все це з одного надійного джерела. Централізована система означає, що всі призначені кінцеві користувачі можуть отримувати воду з контрольованого джерела. Це не тільки об’єднує кілька систем в одну, але й мінімізує вимоги до технічного обслуговування і займає набагато меншу загальну площу. Ці переваги можна ще більше посилити за допомогою систем, які пропонують інтелектуальне управління та можливості контролю, як, наприклад, система Protegra.

Які новітні системи деіонізації пропонує Evoqua? 

Evoqua є світовим лідером у галузі технологій очищення води, якому довіряють лабораторії по всьому світу. Наша популярна система Protegra RO EDI нещодавно отримала покращене оновлення, зберігаючи свої позиції на передовій лабораторної та промислової технології RO EDI. Абсолютно нова система Protegra CS Pro RO EDI заснована на успіху попереднього покоління і була розроблена для надійного постачання стабільних великих обсягів деіонізованої води лабораторного класу з мінімальними вимогами до часу простою і технічного обслуговування. 

Серія Protegra CS Pro RO EDI забезпечує стабільну якість води до 0,055 мкСм/см при 25°C, при витраті до 500 літрів на годину і досягає провідності менше 0,07 мкСм/см.

Які переваги нових систем Protegra? 

У новій системі Protegra CS Pro RO EDI використовується високоефективна технологія Ionpure™ CEDI. Ця нова розробка слугує двом цілям: вона підвищує якість вихідної води та одночасно покращує енергоефективність порівняно з попереднім поколінням. Розроблені як надзвичайно надійні та довговічні, нові системи допомагають знизити експлуатаційні витрати завдяки тривалим інтервалам між обслуговуваннями та зменшенню щорічних потреб у технічному обслуговуванні. 

На додаток до виняткової продуктивності системи, блоки Protegra CS Pro RO EDI можуть взаємодіяти з системами управління будівлею (BMS) за допомогою інтерфейсу Modbus®. Ця інтеграція дозволяє здійснювати моніторинг в режимі реального часу та сповіщати користувачів, гарантуючи, що користувачі мають повний контроль над якістю води та можуть негайно вжити заходів у разі виникнення проблеми.  

Системи також прості у використанні, з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, який надає користувачеві інформацію та контроль на кінчиках пальців. Передача даних через USB і microSD доступна для запису даних і простого оновлення прошивки.