Evoqua Water Technologies – придбання продуктів і технологій для збільшення портфоліо, придбання географічного охоплення служби

Evoqua Water Technologies

Evoqua Water Technologies (Евоква) глобальна світова компанія, пов’язана з очищенням води. Evoqua об’єднала більш ніж тридцять передових, самодостатніх торгових марок та виробництв лідерів у всіх напрямках водоочищення.

У 2014-му році Evoqua придбала у Siemens водний підрозділ та інвестувала в його розвиток. Таким чином зміцнила свої позиції на ринках Європи та Азії.

У широкому асортименті представлене обладнання, відзначене міжнародними нагородами для муніципальних та промислових ринків. Найкращі пропозиції для аквакультури, портивних/розважальних водних об’єктів, морських застосувань та ін.

Evoqua Water Technologies, з гордістю повідомляє про те, що вона увійшла до списку 100 найстійкіших корпорацій світу (Global 100, посівши почесне 19-те місце) складений та опублікований Corporate Knights в 2022 році. Про це престижне визнання було оголошено 19 січня 2022 року.