Evoqua вкотре підтвердила свою лідируючу позицію на ринку водопідготовки

Evoqua вкотре підтвердила свою лідируючу позицію на ринку водопідготовки

Evoqua Water Technologies отримує престижну нагороду 2022 Global Company of the Year Award у категорії “Технології для водопостачання”.

Піттсбург, штат Пенсильванія – Компанія Evoqua Water Technologies (NYSE: AQUA), лідер у галузі критично важливих рішень для очищення води, сьогодні оголосила про отримання нагороди Frost & Sullivan 2022 Global Company of the Year Award у категорії “Технології для водопостачання”. Компанія була відзначена за інноваційні розробки, провідні ринкові показники та неперевершене обслуговування клієнтів.

Frost & Sullivan присуджує це визнання компаніям, які знаходяться на передовій розвитку інновацій та прогресу у своїх галузях. На думку експертів, ці компанії зміцнюють свої лідерські позиції завдяки інноваціям та створенню нових продуктів, рішень та послуг, які відповідають потребам клієнтів, що постійно змінюються. Ці провідні компанії сприяють розвитку ринку в цілому, стратегічно розширюючи свої портфелі продуктів.

“Компанія Evoqua прагне розробляти та впроваджувати інноваційні рішення для збереження та раціонального використання одного з найцінніших ресурсів нашої планети – води”, – сказав Рон Кітінг, головний виконавчий директор Evoqua.  “Ми пишаємося тим, що Frost & Sullivan вкотре визнала позитивний внесок, який ми робимо для наших клієнтів кожного дня, виконуючи нашу обіцянку “Трансформуючи воду. Збагачуючи життя”.

Сама Сувал, аналітик Frost & Sullivan, зазначає: “Компанія використовує свій неперевершений портфель найкращих перевірених передових технологій, клієнтоорієнтовані сервісні пропозиції та інноваційний підхід, що дозволяє промисловим клієнтам оптимізувати продуктивність та мінімізувати забруднення, допомагати муніципалітетам у досягненні цільових показників якості води, а також підтримувати рекреаційні об’єкти у створенні безпечного середовища”.

Про компанію Frost & Sullivan

Вибираючи Evoqua для цієї нагороди, команда аналітиків Frost & Sullivan провела незалежну оцінку можливостей економічного зростання в різних галузях, технологіях і регіонах світу, щоб визначити компанії, які послідовно розробляють стратегії розвитку, засновані на прогресивному розумінні майбутнього і, таким чином, ефективно реагують на нові випробування і перспективи.

www.frost.com

Про компанію Evoqua Water Technologies

Evoqua Water Technologies є провідним постачальником критично важливих рішень для очищення води, пропонуючи широкий спектр продуктів, послуг та досвіду для підтримки промислових, муніципальних та рекреаційних підприємств, які цінують воду. Понад 100 років Evoqua працює над питаннями збереження води, навколишнього середовища та захисту своїх працівників, заробивши репутацію якісної, надійної та відповідальної компанії в усьому світі. Штаб-квартира компанії знаходиться в Піттсбурзі, штат Пенсильванія, і працює в більш ніж 150 країнах у дев’яти регіонах світу. Обслуговуючи понад 38 000 клієнтів і 200 000 установок по всьому світу, наші співробітники об’єднані спільною метою: перетворювати воду та  збагачувати життя.® 

Щоб дізнатися більше, відвідайте www.evoqua.com.