Evoqua Water Technologies USA – міжнародна компанія, що спеціалізується на очищенні води. Вона об’єднала понад тридцять передових, самодостатніх брендів і виробничих підрозділів, які є лідерами в усіх аспектах очищення води. Evoqua має понад сорок офісів по всьому світу для полегшення комунікації з клієнтами.

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте: https://www.evoqua.com/

У 2014 році Evoqua придбала водний підрозділ Siemens, інвестувала в удосконалення та ще більше посилила свою присутність на європейському та азійському ринках. Потім, у 2023 році, Evoqua об’єдналася з Xylem, що зробило це об’єднання найбільш значущою та глобальною подією у світі серед постачальників водних технологій. Зараз Xylem + Evoqua є найбільшим постачальником передових водних технологій.

Фахівці Evoqua готові запропонувати вам найкращі сучасні рішення, пов’язані з очищенням води в сегментах муніципального водопостачання та водовідведення, а також плавальних басейнів, використовуючи наші власні запатентовані технології. Наша пропозиція включає технології, асимільовані з таких галузей, як видобуток нафти і газу, аквакультура, енергетика, фармацевтика, мікроелектроніка, іригація та інші. Ми готові надати вичерпну інформацію, запропонувати рішення ваших завдань і порекомендувати оптимальний асортимент надійних продуктів для інтеграції у ваші технологічні процеси. Будь ласка, відвідайте розділ “Технології” на нашому сайті для отримання більш детальної інформації.
Компанія Evoqua Water Technologies з гордістю повідомляє, що увійшла до списку Global 100 найбільш сталих корпорацій світу, посівши вражаюче 19 місце у списку 2022 року, складеному та опублікованому Corporate Knights. Evoqua випередила такі компанії, як Tesla Inc (52 місце), Puma SE (77 місце), Adidas AG (82 місце), Lenovo Group Ltd (87 місце) та LG Electronics Inc (99 місце).

Ми будемо раді отримати ваші відгуки та готові приділити вашим інженерам максимум уваги. Ми готові запропонувати співпрацю, яка принесе максимальну користь вашій компанії.

Зробіть нам запит

Ви можете покластися на 10-річний досвід наших інженерів у прагненні надати найкращі рішення для вашого бізнесу!