Neptune Benson

Компанія Neptune Benson Evoqua з 1956 року лідирує на світовому ринку фільтрації та обладнання для басейнів. Високоякісна та інноваційна продукція Neptune Benson забезпечує чудову якість води і призначена для зниження енерговитрат, економії простору, а також для безпечного і надійного очищення води.

Фільтри Defender з регенеративною фільтрацією RMF і компоненти рециркуляції є передовими системами для обробки води в басейнах. Ці системи розроблені для забезпечення високого рівня фільтрації та ефективної рециркуляції води, що допомагає підтримувати чистоту і якість води в басейні.

Регенеративна фільтрація заснована на принципі використання перлітових фільтрів з можливістю самоочищення. Вода проходить через фільтр, де вона очищається від забруднень, таких як пісок, бруд та інші дрібні частинки. У процесі роботи фільтра накопичується деяка кількість забруднень, і для їх видалення необхідна регенерація. У системах Neptune Benson Evoqua використовується автоматична система зворотного промивання, яка споліскує фільтр, видаляючи накопичені забруднення і повертаючи фільтрувальну здатність фільтра.

Компоненти рециркуляції включають в себе насоси, клапани та інші елементи, які забезпечують циркуляцію води в басейні. Вони працюють у сукупності з регенеративними фільтрами, допомагаючи підтримувати постійний потік води через фільтри і назад у басейн. Компоненти рециркуляції забезпечують ефективне перемішування і розподіл води в басейні, що сприяє рівномірному розподілу обробки води і підтримці її якості.

Загалом, системи регенеративної фільтрації та компоненти рециркуляції Neptune Benson являють собою сучасні рішення для обробки води в басейнах, забезпечуючи високу ефективність і надійність у підтримці чистоти та якості води.

Детальну інформацію про самоочисні фільтри для басейнів Neptune Benson Defender ви можете отримати в інженерів компанії АКВААНАЛІТИК, а також прочитавши брошури.

Усі найкращі технології очищення води в одній компанії

Зробіть нам запит

Ви можете покластися на 10-річний досвід наших інженерів у прагненні надати найкращі рішення для вашого бізнесу!